Hakkımızda

Hakkımızda

Kafoods ailesi 40 yılı geride bırakan engin tecrübe ve deneyimiyle global bir gıda firmasıdır. Kaliteyi ilke edinmiş firmamız dünya gıda ailesine taze ve en iyi ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

Grubumuz, sektöründen edindiği tecrübe ile dünyanın bir çok ülkesine ihraç ettiği ürünleri ISO 22000 standartlarında Kaffoods üretim ve tesis alanında gerçekleştirmektedir. Tecrübeli, özel bir ekip tarafından desteklenen 2000 metrekare kapalı alanda ISO 9001 tarafından belirlenen şartlar dahilinde ve modern makina ağı ile taze, güvenli ve kaliteli ürünler üretip dünyanın farklı noktalarına kolayca ulaştırmaktadır

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiği her üründe dünyanın önde gelen firmaları arasında gösterilen, teknolojik yeniliklerle doğal ürünleri hybrid bir şekilde birbirine bağlayan, müşterinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşterilerine ve ekip arkadaşlarımıza değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.
Misyonumuz
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri en taze ve kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaaştırmanın yanı sıra büyümeyi devamlı kılarak bünyemizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımızın yaşamına değer katmak başlıca misyonlarımızdandır.

ÜRÜNLERİMİZ

Kuru İncir
0
Kuru Kayısı
0
Fındık
0
Antep Fıstığı
0

SERTİFİKALARIMIZ